Firma budowlana Ger-Bud Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu  wykończeń wnętrz w systemach zabudowy gipsowo-kartonowej (GK), takich jak  m.in.: sufity podwieszone, ścianki działowe, okładziny ścienne i inne. Działalność rozpoczęliśmy w 1998 r., a od 2015 roku działamy pod obecną nazwą. Nasza specjalność to kompleksowa ( od projektu do wykonania) realizacja robót w zakresie

sufity podwieszane, ścianki modułowe systemowe:

– OWA,

– THERMATEX

– ARMSTRONG

– ROCKFON

– ECOPHON

– DONN

systemy aluminiowe:

– HUNTER DOUGLAS

– BARWA SYSTEM i inne

Wykonujemy prace poprawiające wystrój wnętrz, dobrze wykonany podwieszony sufit i ścianki działowe maskują niedoskonałości nierównej powierzchni, a możliwość obniżenia pomieszczenia, pozwala  lepiej je oświetlić.

Dzięki temu można zastosować nowoczesne, wbudowane w sufit świetlówki zamiast starych, zwisających lamp. Idealnie i fachowo wykonane  sufity podwieszane są elementem dekoracyjnym, dają poczucie estetyki we wnętrzu. Są gładkie, bardzo odporne na odkształcenia, uszkodzenia. 

Systemy GK montowane przez naszą firmę  zmieniają  wystrój pomieszczenia  na miejsca, w których chciałoby

się ciągle przebywać. Takimi miejscami są właśnie  centra handlowe, galerie, biblioteki, hotele, sanatoria oraz  inne obiekty użyteczności publicznej.

Współpracując przez wiele lat z dystrybutorami materiałów budowlanych staliśmy się konkurencyjni w stosunku do innych wykonawców, zarówno pod względem podpisanych umów na dostawę  dobrych materiałów w atrakcyjnych cenach, jak i pod kątem nabytego doświadczenia jako firma wykonawcza. 

Doradzamy naszym klientom już na etapie projektowania wnętrz, a także przy doborze materiałów budowlanych. Usługi wykonujemy profesjonalnie, terminowo i atrakcyjnie cenowo. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty prosimy o kontakt.

 

Zapraszamy do współpracy.